Inwestuj pieniądze z głową, a zyskasz 5 razy więcej niż na lokacie

maj 31, 2015
/ / /

Każdy, kto zabiera się za inwestycje na rynku finansowym z pewnością marzy o tym, żeby odpowiednio dużo zarabiać przy niewielkim stopniu ryzyka. Wielu ludzi jest zdania, iż takiego produktu nie ma, bo połączenie tych rzeczy po prostu będzie się kłócić. Gdy spodziewane przychody są zwiększone, to tak samo duże będzie ryzyko tego, że można stracić kapitał, i w drugą stronę, bezpieczeństwo oraz stabilność będą powodować spore ograniczenie zarobku.

Wysokie zyski z oszczędzania dzięki Pro-Zysk

Wysokie zyski z oszczędzania dzięki Pro-Zysk

Gdy się jednak dobrze poszuka, to można trafić na taką metodę inwestycji, aby to wszystko pogodzić. Produktem takim może być przykładowo inwestowanie w pożyczki społecznościowe. Między inwestorami nie cieszą się one sporym zainteresowaniem, bo jednak w typowym wydaniu nie mają wielu zalet. Spora ilość pożyczkobiorców nie chce spłacać zobowiązań, nawet przy intensywnych działaniach windykacyjnych, a każdy z takich przypadków w sporym stopniu może ograniczyć zwrot tego typu inwestycji. Jednak są firmy, które współpracują z drobniejszymi inwestorami, biorąc na swoje barki niebezpieczeństwo związane ze spłaceniem rat, jeżeli pożyczkobiorca nie może się wywiązać ze swoich długów, to pożyczkodawca nie utraci swoich pieniędzy.

Do takich firm należy Nobiles2, od jakiegoś czasu funkcjonująca na rynku finansowym. Dzięki jej wyjątkowej, i trzeba przyznać atrakcyjnej propozycji inwestycja w pożyczki staje się dużo bardziej dostępna dla przeciętnego Nowaka. Mechanizm takiej współpracy będzie polegał na tym, że indywidualni inwestorzy kupują jakąś pożyczkę, zarabiając na oprocentowaniu, jednak kiedy wystąpią problemy ze spłatami nie będą zostawieni bez pomocy, ale mają zapewniony zwrot pieniędzy, które zainwestowali. Maksymalny czas trwania pożyczek będzie wynosił dwadzieścia cztery miesiące, jest to zatem alternatywny średnioterminowy mechanizm inwestycji. Dawcy kapitału będą tu mieć dużą swobodę lokowania swoich środków, nie będą oni w żaden sposób przymuszani do selekcji pożyczkobiorców, a sami o wszystkim decydują.

Usługi tego typu prowadzone były początkowo pod szyldem Pożyczkoposiadacz, jednak jakiś czas temu firma Nobiles2 zdecydowała się na zmianę nazwy programu inwestowania na Pro-Zysk. Na podstawie informacji, które dostaje się od spółki można zobaczyć zdecydowany wzrost zainteresowania taką formą współpracy pośród początkujących  inwestorów. Rozsądny inwestor powinien mieć możliwość skorzystania tego rodzaju zwiększania swoich oszczędności.

site by bcz